عینک آفتابی شیکواستایل » برند » عینک آفتابی آیس برلین

نمایش 1–12 از 26 نتیجه

نمایش 12 24 36

عینک آفتابی آیس برلین

عینک آفتابی آیس برلین در سال 1996 تاسیس شد، ایس برلین بهترین عینک دست ساز می سازد. بیش از 180 صنعتگر، مهندس و تکنسین ما که مقر آن در برلین آلمان است و فروشگاه اصلی در برلین قرار دارد. طرح‌های عینک اصلی ایس برلین در 60 کشور جهان طراحی، ساخت و به بازار عرضه می‌کنند.

ساخته های این برند توسط افراد کنجکاو و خلاق جهان پوشیده می شودکه کیفیت ساخت و وزن عینک برای آنها مهم است.

درساخت عینک آیس برلین از لنزهایی استفاده می‌شود با مواد درجه یک و مخصوص. بدنه آن در اثر ضربه یا فشار نمی‌شکند و تنها ممکن است چفت آن باز شود که به راحتی سرهم بندی می‌شود.

 

قیمت عینک آفتابی آیس برلین

قیمت برای عینکی مثل آیس برلین در برابر کیفیت آن شاید مهم نباشد. ولی ما همیشه سعی داریم بهترین و مناسبترین قیمت را ارائه دهیم.

مجوزهای قانونی شیکو

شیکو هم دارای مجوز رسمی فروش عینک دودی و همچنین اینماد الکترونیکی برای اطمینان شما از خرید خود است. سایت شیکو استایل خرید عینک آفتابی در مدلهای مختلف و با ارسال فوری و بدون هزینه به کل ایران ، چهرده روز  ضمانت بازگشت وجه و پشتیبانی و خدمات پس از فروش همیشه در خدمت شما خریداران عزیز است.خرید عینک افتابی ایس برلین یک خرید موفق برای شما است. مشاورین آنلاین ما همیشه در خدمت شما هستند و در اولین فرصت پاسخ شما را خواهند داد. دو راه برای تماس و هرگونه سوال وجود دارد هم از طریق واتس آپ و هم چت آنلاین در اختیار شما قرار دارد.

 

عینک آفتابی آیس برلین