عینک آفتابی شیکواستایل » برند » عینک آفتابی ریبن

نمایش دادن همه 4 نتیجه

نمایش 12 24 36

عینک آفتابی ریبن

عینک آفتابی ریبن با کمک سرهنگ نیروی هوایی ارتش ایالات متحده ، جان آ. مکریدی ، با Bausch & Lomb در سال 1929 متولد شد. یک سازنده تجهیزات پزشکی مستقر در روچستر، در نیویورک، از او کمک خواست برای طراحی عینکی آفتابی تا به خلبانان کمک کند که نورهای شدید را که چشم خلبانان را راحت میکرد کاهش دهند. نورهای ناشی از رنگ های آبی و سفید. 

به طور خاص، مک ریدی نگران این بود که چگونه عینک خلبانان مه آلود می شود و دید در ارتفاع بالا را به شدت کاهش می دهد. تولید آن در سال 1936 شروع شد. دارای قاب های پلاستیکی و لنزهای سبز بود که می توانست تابش خیره کننده را بدون مخفی کردن دید قطع کند. نام “Ray-Ban” از این رو از توانایی این عینک برای محدود کردن ورود پرتوهای فرابنفش یا مادون قرمز نور گرفته شده است. لنزهای مقاوم در برابر ضربه در سال 1938 اضافه شدند. عدسی این عینک از جنس کالیکروم است. برای واضح‌تر کردن جزئیات و به حداقل رساندن تیرگی از فیلتر کردن نور آبی استفاده می‌کند. که این عینک را برای شرایط مه آلود ایده‌آل می‌کن.

قیمت عینک آفتابی ریبن

عینک دودی ریبن و طرح خلبانی آن تقریبا روی همه صورتها به راحتی ست می‌شود. تقریبا همیشه در فهرست 10 عینک برتر قرار دارد و بسیار پرفروش است. ما سعی داریم این برند را به بهترین و مناسبترین قیمت در اختیار شما بگذاریم.

مجوزهای شیکواستایل

وبسایت فروشگاهی شیکو استایل دارای مجوز فروش ای نماد الکترونیکی است ، شما با خیال راحت خرید خواهید نمود. و سایت شیکواستایل خرید عینک آفتابی در انواع گوناگون را با ارسال  فوری و رایگان به کل ایران، 14 روز ضمانت بازگشت وجه و خدمات پس از فروش همیشه در خدمت شما مشتریان گرامی است.خرید عینک آفتابی ریبن یک انتخاب منحصر به فرد است همیشه.

عینک آفتابی ریبن