هیچ محصولی یافت نشد.

عینک آفتابی بولگاری

عینک آفتابی بولگاری یک برند لوکس ایتالیایی است که با تولید جواهرات ، ساعت‌ها ، عطرها ، لوازم جانبی و عینک دودی خود شناخته شده است.

بولگاری که در حال حاضر بخشی از گروه LVMH است. در منطقه اپیروس، یونان، در سال 1884 توسط نقره‌ساز سوتیریوس بولگاری طراح و فروشنده جواهرات  تاسیس شد.و کم کم این شرکت جایگاه ویژه را در دنیای مد باز کرد.

برند بولگاری با طراحی مدرن محصولات خود را متمایز کرده است. مجموعه عینک های دودی بولگاری هم شامل سبک‌های کلاسیک است هم مدرن تا با مد روز مطابقت داشته باشد. پرفروش ترین مدلهای آنها شامل قاب های فلزی و استیت است.و جزئیات ساخت است که این برند را متفاوت می‌کند.

قیمت عینک آفتابی بولگاری

مدلهای جدید و اصلی بولگاری با مناسبترین قیمت در فروشگاه شیکو استایل منتظر شما هستند. قیمت عینک افتابی به دلیل نوسان زیاد در فروشگاههای مختلف حتما باید بررسی شود. پس ابتدا نرخ خرید عینک از شیکو را با دیگر فروشنده‌های محترم مقایسه کنید. درصورت حصول اطمینان از قیمت خوب برای پیدا کردن مدل مناسب خود به راحتی با مشاورین ما تماس بگیرید.

مجوزهای شیکواستایل

شیکواستایل دارای مجوز فروش عینک آفتابی و همچنین دارای ای نماد الکترونیکی است ، پس با اطمینان خاطر قادر انتخاب و خرید هستید. و سایت شیکواستایل خرید عینک آفتابی در انواع گوناگون مدلها و با ارسال  فوری و رایگان به کل ایران، 14 روز ضمانت بازگشت وجه و خدمات پس از فروش همیشه در خدمت شما خریداران است.خرید عینک آفتابی بولگاری یک انتخاب عالی خواهد بود و همیشه با شما خواهد ماند.