هیچ محصولی یافت نشد.

عینک آفتابی مارک جیکوبز
عینک آفتابی مارک جیکوبز محصول شرکت طراح مد اهل آمریکا آقای جیکوبز است. مارک در سال ۱۹۸۴ میلادی در دانشکده ی طراحی پارسونز  درس خواند و بین سال های ۱۹۹۷ تا ۲۰۱۴ در منصب «مدیر نوآوری» شرکت لویی ویتون فعالیت می کرد. وی طراحی اصلی برند مارک جیکوبز است که بیش از ۲۰۰ فروشگاه در ۸۰ کشور جهان دارد. وی در مجله تایم ۱۰۰شخص برتر سال ۲۰۱۰ قرار داشت.
انواع عینک مارک جیکوبز
اسکارلت جوهانسون ، سلما بلر یا ناتالی پورتمن تنها تعدادی از سلبریتی‌هایی هستند که نتوانستند از جذابیت عینک آفتابی مارک جیکوبز عبور کنند. همه با لایه محافظ چشم  UV. اگر به دنبال یک جفت عینک آفتابی مردانه مارک جاکوبز هستید ، یک سبک محبوب، فریم های خلبانی و مربعی گزینه خوبی هستند.عینک‌های آفتابی مستطیلی با خطوط تمیز و مینیمال نیز بسیار محبوب هستند و برای اکثر شکل صورتها مناسب هستند.
یکی از سبک‌های کلاسیک عینک آفتابی زنانه مارک جاکوبز ، فریم چشم گربه ای است. این شکل قاب حس زنانگی بیشتری را به لباس هر کسی می‌افزاید و با بسیاری از اشکال صورت سازگار است.اگر مطمئن نیستید که چه رنگ قاب را انتخاب کنید، قاب همیشه محبوب قهوه ای هاوانا انتخاب مطمئنی است. به لطف رنگ خنثی، فریم های  قهوه ای با هر لباسی هماهنگ می شوند و می توانند به زیبایی با رنگ مو یا چشم قهوه ای باعث تحسین همه شوند. قاب های آبی و مشکی نیز انتخاب های محبوبی هستند که به راحتی با بسیاری از لباس های مختلف هماهنگ می شوند.
قیمت عینک آفتابی مارک جیکوبز
نسبت به تمام قیمتهای موجود بازار با توجه به سبک کاری ما بعد از مقایسه قیمت متوجه قیمت پایینتر ما خواهید شد. همچنین ما حتما اصالت کالا را درج خواهیم کرد.
مجوز فروش شیکو
شیکو استایل هم دارای مجوز رسمی است و هم دارای اینماد الکترونیکی ، پس با خیال راحت و اطمینان خرید کنید.

سایت شیکو استایل خرید عینک آفتابی در مدلهای گوناگون و با ارسال رایگان به تمام ایران ، خدمات پس از فروش و جمله 14 روز ضمانت بازگشت وجه همیشه در خدمت شما خریداران است.خرید عینک آفتابی مارک جیکوبز یک تجربهخرید عالی برای شما خواهد بود.