هیچ محصولی یافت نشد.

عینک آفتابی شانل
عینک آفتابی شانل در شرکتی طراحی میشود که توسط گابریل شانل تاسیس شد. ابتدا اولین مغازه خود را در پاریس در سال 1910 افتتاح کرد و شروع به فروش کلاه نمود. سپس فروشگاه هایی را در دوویل و بیاریتز اضافه کرد و شروع به ساخت و فروش لباس کرد. او از پول عاشقانش برای تأمین مالی سرمایه گذاری های تجاری خود استفاده کرد و هرگز ازدواج نکرد. بعدها تولید انواع اکسسوری از جمله عینک دودی را به مجموعه خود اضافه کردند.
مدل های محبوب عینک افتابی شانل
طرح های عینک دودی شانل از شیک و اکثرا ساده است. تمام فریم های شیک مجهز به لنزهایی هستند که 100٪ محافظت در برابر UVA/UVB را ارائه می دهند.

فریم‌های مستطیلی تیره ،قاب های گرد (احتمالاً یکی از محبوب ترین سبک های شانل است) ، قاب های مربعی ، فریم‌های چشم‌گربه‌ای ، قاب های پروانه ای
قیمت عینک آفتابی شانل
تنوع مدل وکیفیت ضمانت فروش ما است ولی از آن مهمتر برای ما قیمتی است که مشتری از خرید راضی باشد. پس با کمال میل سعی میکنیم با کمترین قیمت کالای خود را عرضه کنیم. بالاترین کیفیت در کنار مناسبترین قیمت.
مجوزهای شیکواستایل
شیکو  هم دارای مجوز فروش و اینماد الکترونیکی است ، پس با خیال راحت میتوانید خرید کنید. در ضمن سایت شیکو استایل خرید عینک افتابی در انواع مدلها و با ارسال رایگان به تمام ایران ،دو هفته ضمانت بازگشت وجه و خدمات پس از فروش همیشه در خدمت شما خریداران عزیز است.خرید عینک آفتابی شانل یک انتخاب درست و یک خرید لذت بخش است.