هیچ محصولی یافت نشد.

عینک آفتابی سواروسکی
عینک آفتابی سواروسکی یک تولید کننده اتریشی شیشه است که در واتنز اتریش مستقر است و از زمان تأسیس در سال 1895 به عنوان یک تجارت خانوادگی توسط دانیل سواروسکی وجود داشته است.

این شرکت به سه حوزه صنعتی عمده تقسیم شده است. تجارت کریستال سواروسکی، که در درجه اول شیشه کریستال ، جواهرات و لوازم جانبی تولید می کند. Swarovski Optik که ابزارهای نوری مانند تلسکوپ ، دوربین های تلسکوپی تفنگ و دوربین دوچشمی تولید می کند . امروزه، کسب و کار کریستال سواروسکی یکی از پردرآمدترین واحدهای تجاری در سواروسکی است. با دسترسی جهانی به حدود 3000 فروشگاه در تقریبا 170 کشور، بیش از 29000 کارمند و درآمدی در حدود 2.7 میلیارد یورو (در سال 2018). سواروسکی اکنون توسط نسل پنجم اعضای خانواده اداره می شود. که برای اولین بار در تاریخچه کلیدی شرکت، پست های مدیریت ارشد توسط اعضای غیر خانواده در طول سال 2022 انجام می شود.

قیمت عینک آفتابی سواروسکی

مجموعه های مختلف فروش با قیمتهای مختلف عینک آفتابی را عرضه می‌کنند. شیکواستایل تمام سعی خود را دارد تا با قیمتی مناسب و درج درست اصالت کالا همیشه در خدمت شما خریداران گرامی باشد.
مجوزهای شیکواستایل
شیکواستایل مجوز فروش عینک دودی و دارای اینماد الکترونیکی است ، پس با اطمینان می‌توانید انتخاب و خرید کنید. در ضمن سایت شیکواستایل خرید عینک آفتابی در انواع گوناگون مدلها و با ارسال رایگان و فوری به کل ایران، 14 روز ضمانت بازگشت وجه و خدمات پس از فروش همیشه در خدمت شما خریداران است.خرید عینک آفتابی سواروسکی یک انتخاب ویژه و عالی است.