هیچ محصولی یافت نشد.

عینک آفتابی پلیس
عینک آفتابی پلیس از برند ایتالیایی Police لوازم جانبی مد است. در سال 1983 توسط برادران De Rigo به عنوان اولین برند شرکت Charme Lunettes راه اندازی شد که در ابتدا در تولید عینک آفتابی برای اشخاص تخصص داشت. امروزه برند پلیس یک شرکت تجاری از گروه  شرکت‌های De Rigo است. در سال 1997 پلیس اولین مجموعه عطر و در سال 2003 اولین مجموعه ساعت خود را عرضه کرد. این شرکت اولین مجموعه پوشاک خود را در سال 2013 راه اندازی کرد.

برند پلیس توسط افراد مشهور متعددی از جمله پائولو مالدینی ، بروس ویلیس ، جورج کلونی ، دیوید بکهام ، نیمار ، جی چانگ ووک و آنتونیو باندراس تبلیغ شده است. پلیس همچنین شریک و اسپانسر تیم مرسدس-ای ام جی پتروناس تیم فرمول یک در فرمول 1 است.
قیمت عینک آفتابی پلیس
صدها برند مختلف با انواع طرح عینک دودی در بازار وجود دارد. این فروشگاه هم تنوع کالایی بالایی دارد و هم قیمتهای مناسبی برای عینکها قیمتهای این فروشگاه را مقایسه کنید و عینک افتابی خود را انتخاب کنید. برای هرگونه سوال یا مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید.
مجوزهای شیکو استایل
فروشگاه اینترنتی عینک دودی شیکواستایل دارای مجوز فروش و  ای نماد الکترونیکی است.پس با خیال راحت می توانید کالای خود را انتخاب و با اعتماد کامل خرید کنید.مجموعه شیکواستایل خرید عینک آفتابی در انواع گوناگون را با ارسال  فوری و رایگان به تمام ایران، دو هفته ضمانت بازگشت وجه و خدمات پس از فروش همیشه در خدمت شما خریداران گرامی است. خرید عینک دودی پلیس هم از لحاظ برند کالا و هم کیفیت ساخت یک انتخاب برتر است.