همیشه با ما در تماس باشید

09147167440


آدرس :

آذربایجان غربی ، شهرستان مهاباد ،  مجتمع تاناکورا ، خیابان خبرنگار ، راهرو2 ، پلاک 578 ، طبقه همکف

04442348671

سوالات متداول

چون فروشگاه آنلاین شیکو استایل سالهاها قبل از فروش اینترنتی به صورت مجموعه تخصصی عینک آفتابی با نام فروشگاه عینک آفتابی خلیلپور فعالیت داشته و علاوه بر تخصص فروش در این زمینه ، دارای تنوع بسیار زیاد برند ، کالا  و بازه قیمتی متناسب با هر بودجه ای است که مشتری کاملا آزادی و با خیال آسوده خرید میکند . 

ممکن است قبل از استفاده از کالایی که شما از فروشگاه اینترنتی ما خریداری نموده اید و تست آن متوجه شوید بارنگ مورد علاقه شما نیست ؟ یا با لباسهای شما خوب ست نشده. یا رنگ عدسی عینک آفتابی با رنگی که چشم شما با آن خیلی راحت است مطابقت نداشته باشد .یا اصلا با مدل و فرم آن مشکل داشته باشید و متوجه شوید به فرن صورتتان نمی آید یا مثلا خیلی سنگین یا سبک است .

در آن صورت بدون اینکه اتیکت کالا کنده شده باشد برای ما مجدا ارسال میکنید و ما سفارش شما را تصحیح و بعد از دریافت کالا عدم وجود مشکل فیزیکی ، سریعا اقدام به ارسال کالای جدید می نمائیم .

 

شیکو استایل به صورت دقیق اصالت کالا را بر مبنای سه رده کالای کاملا اصلی ، کالای هایکپی و کالای غیر اصلی دسته بندی کرده و حتما در توضیحات کالا درج میکند تا مشتری بتواند بر حسب نیاز خود و با آسودگی از اصالت آن خرید کند  .

بلافاصله  تا 48 ساعت که کالا را دریافت نمودید بدون پاره کردن و یا کندن اتیکت کالا با پشتیبانی سایت ما تماس بگیرید تا شما را جهت تعویض یا استرداد عینک‌آفتابی راهنمائی کند . برای اطلاع دقیق تر به صفحه قوانین و مقررات مراجعه نمائید.

کلیه هزینه های ارسال کالا در فروشگاه اینترنتی شیکو استایل رایگان می باشد و بر عهده خود مجموعه شیکو استایل است .

در مجله شیکو صفحه عینک آفتابی و فروشگاه پایین صفحه به صورت کلی و جزئی در مورد نحوه انتخاب توضیح داده شه است .

اگر جواب خود را پیدا نکردید از ما بپرسید خوشحال می شویم