تماس با ما

اینجا میتونی با ما تماس بگیری یا جواب سوالتو پیدا کنی

 استان آذربایجان غربی

شهرستان مهاباد بازار بزرگ ساحلی

روبروی آتش نشانی

09147167440

04442348671

از روی نقشه به راحتی لوکیشن ما را پیدا کنید

سوالات متداول

چون فروشگاه آنلاین شیکو استایل سالهاها قبل از فروش اینترنتی به صورت مجموعه تخصصی عینک آفتابی با نام فروشگاه عینک آفتابی خلیلپور فعالیت داشته و علاوه بر تخصص فروش در این زمینه ، دارای تنوع بسیار زیاد برند ، کالا  و بازه قیمتی متناسب با هر بودجه ای است که مشتری کاملا آزادی و با خیال آسوده خرید میکند . 

ممکن است قبل از استفاده از کالایی که شما از فروشگاه اینترنتی ما خریداری نموده اید و تست آن متوجه شوید بارنگ مورد علاقه شما نیست ؟ یا با لباسهای شما خوب ست نشده. یا رنگ عدسی عینک آفتابی با رنگی که چشم شما با آن خیلی راحت است مطابقت نداشته باشد .یا اصلا با مدل و فرم آن مشکل داشته باشید و متوجه شوید به فرن صورتتان نمی آید یا مثلا خیلی سنگین یا سبک است .

در آن صورت بدون اینکه اتیکت کالا کنده شده باشد برای ما مجدا ارسال میکنید و ما سفارش شما را تصحیح و بعد از دریافت کالا عدم وجود مشکل فیزیکی ، سریعا اقدام به ارسال کالای جدید می نمائیم .

 

شیکو استایل به صورت دقیق اصالت کالا را بر مبنای سه رده کالای کاملا اصلی ، کالای هایکپی و کالای غیر اصلی دسته بندی کرده و حتما در توضیحات کالا درج میکند تا مشتری بتواند بر حسب نیاز خود و با آسودگی از اصالت آن خرید کند  .

بلافاصله  تا 48 ساعت که کالا را دریافت نمودید بدون پاره کردن و یا کندن اتیکت کالا با پشتیبانی سایت ما تماس بگیرید تا شما را جهت تعویض یا استرداد عینک‌آفتابی راهنمائی کند . برای اطلاع دقیق تر به صفحه قوانین و مقررات مراجعه نمائید.

کلیه هزینه های ارسال کالا در فروشگاه اینترنتی شیکو استایل رایگان می باشد و بر عهده خود مجموعه شیکو استایل است .

در مجله شیکو صفحه عینک آفتابی و فروشگاه پایین صفحه به صورت کلی و جزئی در مورد نحوه انتخاب توضیح داده شه است .

اگر جواب خود را پیدا نکردید از ما بپرسید خوشحال می شویم