هیچ محصولی یافت نشد.

عینک آفتابی میومیو
عینک آفتابی میومیو ساخت برند پوشاک زنانه و اکسسوری شرکت میومیو  از زیرمجموعه‌های پرادا است. میو میو در سال ۱۹۹۳ تأسیس شد و ریاست آن به عهده میوچا پرادا است.

میو میو در کشورهایی نظیر ایتالیا، آمریکا، فرانسه، مکزیک، سوییس، چین، ژاپن و … شعبه دارد. میومیو بیشتر برای بانوان طراحی و تولید میکند به خصوص در ضمینه عینک دودی. معمولا سعی دارد طرحهای منحصر به فردی را روانه بازار کند. عینک میومیو در مدلهای گوناگون هر ساله عینکهای دودی منحصر به فرد و خاص را روانه بازار میکند. یکی از پرفروشترین انها عینک با فریم گرد است که مورد استقبال طرفداران عینک افتابی قرارگرفته. دومین پرفروش میومیو عینک با قاب گربه ای میباشد.
قیمت عینک آفتابی میومیو
از مهمترین قسمتهای خرید عینک بعد از اطمینان کیفیت قاب عینک و لنز آن، قیمت است. مجموعه ماسعی دارد عینک آفتابی را با قیمت مناسب به دست خریدار برساند. در این پروسه حتما ما اصالت کالا را روی صفحه تک محصول درج میکنیم. اصالت کالا به سه دسته اصلی ، های کپی و کپی تقسیم میشود. که به راحتی خریدار ما میتواند با توجه به نیاز خود وبودجه ای که در نظر گرفته عینک افتابی میومیو مورد نظر خود را انتخاب و سفارش دهد.
مجوز فروش
وبسایت شیکو هم از برای فروش عینک آفتابی دارای مجوز رسمی است و هم دارای اینماد است که با خیال راحت و اطمینان خرید کنید.

سایت شیکو استایل خرید عینک آفتابی در مدلهای مختلف و ارسال رایگان به تمام نقاط ایران و خدمات پس از فروش از جمله 14 روز ضمانت بازگشت وجه همیشه در خدمت شما خریداران گرامی است. امیدوارم خرید عینک آفتابی میومیو یک تجربه لذت بخش برای شما باشد.