هیچ محصولی یافت نشد.

عینک آفتابی فندی
عینک آفتابی فندی محصول یک خانه مد لوکس ایتالیایی است که خز، لباس های آماده، کالاهای چرمی، کفش، عطر، عینک، ساعت و لوازم جانبی تولید می کند. Fendi در سال 1925 در رم تأسیس شد.

به لطف آفتاب گرم و بی امان تابستانی ، عینک آفتابی یکی از ستاره‌های جشنواره کن بود. مهمان همیشگی در مراسم فرش قرمز. فندی از کن به عنوان فرصتی برای راه اندازی مجموعه پاییز و زمستان خود استفاده کرد. طرحهای جسورانه دارد و محافظت بالا در بابر نور خورشید از چشم و پوست صورت انجام میدهد. کافی است شکل صورت خورد را پیداکرده و عینک مناسب را انتخاب کنید.
قیمت عینک آفتابی فندی
بزرگترین نقطه قوت سایت شیکو قیمت مناسب آن است. اصالت اصلی بودن کالا حتما درج می‌شود. معمولا کیفیت‌های اصلی، های‌کپی و کپی کالا را نیز برای خریداران عزیز اضافه می‌کنیم تا خودشان جنس مورد نظر را انتخاب کنند. اگر قیمت مناسبتری خواستید کافی است منتظر جشنواره‌های مناسبتی ما باشید و از تخفیف‌های بینظیر استفاده کنید. کافی است با مشاورین ما تماس بگیرید و سوالات خود را مطرح کنید. سپس با خیال راحت عینک خود را انتخاب کنید.
مجوزهای شیکواستایل
شیکو استایل هم دارای مجوز رسمی فروش و اینماد الکترونیکی است ، پس با خیال راحت میتوانید خرید کنید. در ضمن سایت شیکو استایل خرید عینک آفتابی در انواع مدلها و با ارسال رایگان به همه نقاط ایران ،دو هفته ضمانت بازگشت وجه و خدمات پس از فروش همیشه در خدمت شما خریداران عزیز است. خرید عینک آفتابی فندی یک انتخاب درست و یک خرید لذت بخش است.