قوانین و مقررات

اینجا قوانین کامل مربوط به وبسایت شیکو استایل رو میتونی مطالعه کنی

قوانین عمومی سایت

کلیه خدمات و رویه‌های فروشگاه اینترنتی آنلاین شیکواستایل منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و  قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و کاربر نیز موظف به رعایت این قوانین می‌باشد. 

قوانین ثبت نام و عضویت در سایت

  •  جهت خریدو  استفاده از خدمات وبسایت ابتدا ثبت نام نمائید ، کاربر ملزم به ثبت اطلاعات صحیح خود از قبیل اطلاعات شخصی مثل :
  •      نام و نام خانوادگی، شماره تماس، آدرس محل سکونت ، کدپستی ، ایمیل و …  به صورت کامل و صحیح است تا مشکلی در روند خرید و ارسال کالا و کلیه خدمات ما به        وجود نیاید ، مسئولیت هرگونه عدم انطباق بر عهده خود کاربر یا خریدار می‌باشد.
  •  در صورت تکمیل فرآیند ثبت نام، کاربر عضوی از سایت محسوب شده و ملزم به رعایت کلیه قوانین و مقررات می‌باشد.
  • اطلاعات شخصی شما به واسطه سیاست حریم خصوصی سایت مدیریت می‌شود. لذا جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه مربوط به حریم خوصوصی سایت را مطالعه  فرمایید.

ارتباط شیکو استایل با شما

     ارتباط کارشناسان مجموعه شیکو استایل با شما صرفا از طریق ایمیل یا شماره تماس مندرج هنگام ثبت نام در سایت میسر خواهد بود و تنها را ارتباطی ما با شما اطلاعات ثبت شده شما است و تنها این اطلاعات را به رسمیت میشناسیم.(در درج صحیح اطلاعات خود دقت کنید)

     مجموعه شیکو استایل تنها از راههای ارتباطی مندرج و منطبق در صفحه تماس با مای سایت شیکو استایل (شماره تلفن ثابت ، شماره همرآه و یا لینک شبکه اجتماعی تایید شده وبسایت) با شما تماس میگیرد و به هیچ وجه مسئولیتی در قبال تماس افراد ناشناس نخواهد داشت .

ارتباط خریداریا بازدیدکننده با مجموعه شیکو استایل

     خریدار و یا بازدیدکنده گرامی برای تماس با ما تنها از طریق صفحه تماس با ما و شماره های تایید شده و مندرج و یا ایمیل و شبکه های اجتماعی تایید شده در صفحه تماس با ما اقدام با ارتباط با مجموعه شیکو استایل نمائید.

خرید محصولات و گارانتی تعویض یا استرداد وجه

     کلیه محصولات و کالاهای مجموعه شیکو استایل گارانتی کامل تعویض و یا استرداد وجه دارند ،  بدلیل اینکه عینک آفتابی دارای عدسی و بدنه حساس است . در صورت وجود هرگونه مشکل فیزیکی در لحظه دریافت از جمله :

  • وجود هرگونه خط و خش روی عدسی عینک آفتابی
  • هر گونه شکستگی و صدمه روی فریم و قاب عینک آفتابی
  • هرگونه عدم تطابق سفارش مشتری با کالای ارسالی       

(اتیکت گارانتی متصل به کالا را قبل از چک کردن کالا و اطمینان از سلامت کامل جدا نسازید چون کالا بدون اتیکت یا اتیکت مخدوش ، پاره ، بریده یا خراب تعویض یا پس گرفته نمیشود)

     بدیهی است هنگام دریافت کالا و وجود یکی از سه مشکل بالا بلافاصله تا 48 ساعت با کارشناس ما تماس گرفته و موضوع را اطلاع دهید ، به هیچ وجه بدون هماهنگی کارشناسان اقدام به بازگرداندن کالا نمایید ، تا به بهترین شکل و راحت ترین مسیر جهت حل مشکل راهنمائی شوید. شیکو استایل تا 14 روز امکان بازگشت وجه و تعویض کالا را فراهم نموده ، بعد از اینکه که کالا را دریافت نموده‌اید(به استناد مدارک دریافت از پست یا هر نوع سیستم حمل و نقل دیگر) بدون پاره کردن و یا انفصال اتیکت کالا هنگام باز نمودن جعبه کالا ، پشتیبانی سایت را مطلع نمایید . در صورت تایید مشکل از سوی کارشناسان فروش بلافاصله کالا را با هزینه شیکو استایل مسترد نموده و منتظر تماس کارشناس مربوطه جهت اصلاح خرید و یا استرداد وجه باشید.

شرایط حمل و تحویل کالافروش و تحویل سفارش

     کلیه هزینه های ارسال کالا در فروشگاه اینترنتی شیکو استایل رایگان می باشد و بر عهده خود مجموعه شیکو استایل است . 

روش های پرداخت

     پرداخت وجه کالای خریداری شده تنها از طریق درگاه معتبر بانکی ممکن است و تا زمانی که مسیر پرداخت بانکی به پرداخت کامل و تاییدشده منجر نشود امکان ارسال کالا وجود ندارد ، در شرایط ویژه (قطع سیستم بانکی،وجو مشکل در وبسایت و…)اگر مشکلی در این فرآیند به وجود آید بلافاصله با کارشناسان ما تماس گرفته و مشکل را مطرح نمائید تا در سریعترین زمان ممکن ایراد را برطرف نموده و روند خرید کامل شود.

شرایط حمل و تحویل کالافروش و تحویل سفارش

     کلیه هزینه های ارسال کالا در فروشگاه اینترنتی شیکو استایل رایگان می باشد و بر عهده خود مجموعه شیکو استایل است . 

قوانین ناموجود شدن کالا

    به علت حجم زیاد خرید از فروشگاه و فروش در محل فیزیکی فروشگاه اصلی ممکن است گاهی بعد از خرید مشتری و تکمیل سفارش آنلاین تیم خدمات فروش متوجه عدم وجود کالا در انبار شود ، که پس از بررسی شرایط  ویژه کارشناس پشتیبانی بلافاصله با خریدار تماس خواهند گرفت و موضوع را اطلاع رسانی خواهند کرد ، خریدار هم میتواند سفارش خود را لغو کند و وجه خرید را تماما دریافت نماید که به همان حسابی که وجه را ارسال نموده واریز میگردد ، یا سفارش را تغییر داده و روی سفارش جدید 5% تخفیف دریافت کند ، یا برای سفارش بعدی در سه ماه آینده یک کد تخفیف 5% درصدی دریافت نماید . گاهی بعد از خرید مشتری و تکمیل سفارش آنلاین تیم خدمات فروش متوجه عدم وجود کالا در انبار شود