عینک آفتابی

عینک آفتابی کودکان

عینک آفتابی کودکان

 

آیا کودک شما به عینک آفتابی نیاز دارد؟

 

آیا “عینک آفتابی کودک” فقط یک مد است یا نوزادان واقعاً به عینک آفتابی نیاز دارند  ؟

بله ، مطمئناً باید از چشم نوزاد یا کودک خردسال خود در برابر نور خورشید با عینک آفتابی مخصوص کودک که 100 درصد از اشعه ماوراء بنفش جلوگیری می کند ، محافظت کنید.

بیشتر آسیب های طولانی مدت ناشی از اشعه ماوراء بنفش به چشم های ما   مربوط به قرار گرفتن طولانی مدت و این که چقدر چشم های ما در طول عمر خود در معرض نور خورشید و سایر منابع تابش اشعه ماوراء بنفش قرار می گیرند. بنابراین ، عاقلانه است که تا حد امکان از چشمان خود در برابر اشعه ماوراء بنفش محافظت کنید.

همچنین عدسی داخل چشم نوزاد نسبت به عدسی چشم بالغ به اشعه خورشید اجازه می دهد تا از آن عبور کرده و به شبکیه برسد. اطمینان از این که کودک از عینک آفتابی استفاده می کند که 100 درصد اشعه ماوراء بنفش را مسدود می کند و نور آبی مرئی با انرژی بالا را فیلتر  می کند ، این امر ممکن است به کاهش خطر  انحطاط ماکولا  در مراحل بعدی زندگی کمک کند.

عینک آفتابی کودک همچنین باید دارای لنزهای پلی کربنات سبک   برای راحتی و مقاومت در برابر ضربه باشد ، برای محافظت از پوست ظریف صورت فرزندتان در برابر آفتاب نیز باید راهکاری مناسب بیانیشید .

مطمئناً در مورد سلامت چشم ایمن تر این است که مراقب چشم کودک خود باشید حتی اگر سود خرید عینک آفتابی کودک برای فرزند شما در دهه های آینده صد در صد معلوم نباشد نباشد.

بهترین عینک آفتابی برای نوزاد یا کودک خردسال خود انتخاب کنید تا یک عمر بینایی خوب داشته باشد.

نویسنده : امی هلم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =